'מותגים בשנייה'- אופנה של מחלקה ראשונה

קסטרו, רנואר, זארה ודיזל, וכולם במחירי רצפה. איפה אפשר למצוא דבר כזה? בחנות 'מותגים בשנייה' עובדים בקונספט אחר שמוזיל את המחירים משמעותית. שווה בדיקה.

— כתבה פרסומית —-
מותגים בשנייה- כתבה פרסומית1נכנסתם לחנות 'מותגים בשנייה'? מייד תרגישו שהגעתם למקום בו הסחורה היא 'הצעקה האחרונה'- עם כל מותגי האופנה הנחשבים ביותר. הנה במדף ממול ג'ינס של 'דיזל' לידו חולצה של 'זארה', מתחת ז'קט מהודר של 'קסטרו' ומימין ומשמאל בגדי ערב סופר אלגנטיים של 'רנואר'.
ואם לא בא לך היום לקנות בגדים, תמצאי בחנות תכשיטים יפייפיים שווים, חגורות מדליקות, תיקים מיוחדים, כובעים, צעיפים, נעליים ועוד.
האמת? מדובר בטרנד חדשני שבחנות 'מותגים בשנייה' הפכו לסטארט- אפ. בחנות הגיעו למסקנה שלא ייתכן שאת כל התקציב החודשי מוציאה משפחה על רכישת מותגים בקניונים ושחצי משכורת הולכת על מילוי שקיות בעוד זוג מכנסיים וכמה חולצות חדשות והחליטו ליצור מהלך שבכלכלה ובפוליטיקה קוראים לו WIN-WIN.
וככה זה עובד: מותגים בשנייה מקבלת אליה כל פריט לבוש ואופנה שהוא מספיק איכותי ונחשב למותג מוביל בשוק, אך ורק במידה והאיכות שלו היא מספיק טובה, שהוא לא נלבש יותר מפעם פעמיים ושהבד ללא קרעים או שאר נזקים. היא לוקחת את הבגד, מחדשת ומעניקה לו ניקוי יבש וגיהוץ ומוכרת אותו בחנות. על כל מכירה שכזו, מקבל בעל הפריט, זה שהביא אותו לחנות כ-40 אחוז מהסכום בו נמכר הפריט וכולם מרוצים: בעלת החנות, בעל הפריט המקורי וזה שהתחדש בו. אגב, כל הפריטים הם תוצרת מקורית של המותגים. זיופים? לא בבית ספרנו. כמו כן, ניתן למצוא בחנות 'מותגים בשנייה' בגדים תוצרת חוץ שנראים טוב, אופנתיים וכמובן: לא יקרים. טווח המחירים נע בין 10 ל-50 שקלים.
שווה ביקור!!!
סיבות טובות לקנות במותגים בשנייה:
1. איכות הסביבה- הדגש הוא על מיחזור.
2. מחיר- בואו נודה באמת, היתרון הבולט הוא החיסכון. קונים הרבה משלמים מעט.

3. ניתן למצא מציאות מטורפות , בגדים ואקסוסריז מיוחדים .

מותגים בשנייה- כתבה פרסומית2טיפים לקנייה טובה:

סבלנות- סריקת בגד בגד על מנת למצא מציאות ודברים מיוחדים ושווים.

הכנה מראש- עליכם להגיע מראש עם בגד שקל לפשוט על מנת למדוד.

לבדוק את הסחורה- בדקו היטב : כפתורים רוכסנים קרעים וכד' – בדרך כלל תקבלו הנחה עבור פגם קטן.

מיקוח על מחיר- בד"כ המחיר זול בהשוואה למחיר המקורי אך במידה ותרכשו כמה פריטים תבקשו יפה לעגל כלפי מטה.

התיידדו עם המוכרת- ככל שתגיעו לחנות יותר ותכירו את הנפשות הפועלות תהיו בני מזל ותקבלו אפשרות הצצה לפריטים שווים וחדשים שהגיעו.

החנות מסודרת ונגישה גם לנכים , מחולקת לפי קטגוריות לשם התמצאות נוחה.

שעות הפתיחה : א'-ה' 11:00 עד 19:00.

טלפון : 052-2282231 ציונה

כתובת יפו 60 ירושלים (מול חי ספרים בסימטא)

מודעות פרסומת